Markafoni.com Elbise Yerine Kazak Gönderdi!

Ceylin B. |

Markafoni.com'dan Balıkçı yaka triko elbise diye sipariş verdim, gelen sadece balıkçı yaka triko kazak! Şaka gibi. Online cevap veren arkadaşlar zaten kazaktı dediklerinde iyice çıldırdım. Ürünün resmi var, bana yolladıkları mailler var, ürünü daha önce de sattılar alamadım, orada da elbiseydi. Değiştirmek için geri göndermemi istediler. Haydi bekledin daha da bekle. Varsa stokta elbise olarak gelsin. Ya sabır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceylin B.
  24 Aralık
  22:58

  Kısacası triko kazak yerine triko elbise yazmişlar. İade sürecine geçtik tabiki. Elbise yazinca elbise gelir sanıyor insan haliyle. Tutarsız cevaplar yerine doğru bilgiyi direkt iletmeleri için gelişmeleri gerekli.

 • Ceylin B.
  23 Aralık
  14:16

  pardon? şikayetimi destek ekibine mail ile ilettim. Mete Çakır yaşanılan durumla ilgili özür dileyen bir mail yazdı ve ürünü değiştireceklerini tedarikçi firma stoklarında elbise var ise göndereceklerini belirtti. hangisi doğru? kime inanmalıyım? modelin üzerinde olanları ben de görüyorum. 2 defa elbise olarak neden satıyorlar ve balıkçı yaka triko elbise deniliyor. gelen maillerde hep elbise. ben iki parça olduğunu görüyorum fakat birleşik gibi de aynı zamanda. mete çakır madem cevabınız bu neden bana bu cevabı veriyor? ya sabır

 • 23 Aralık
  14:06

  Ceylin Hanım’ın siparişi hakkında,

  Üyemizin siparişinde bulunan ürün triko kazak ürünüdür. Modelin üzerinde bulunan kıyafet triko kazak ve siyah etek olmak üzere 2 parçadır.

  Saygılarımızla,

  Markafoni Ekibi

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  http://www.markafoni.com/cms/destek/

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47