02 Temmuz 2013

Markafoni.com Eksik Para İadesi!

56871447267226 numaralı siparişimde 2 adet ürün aldım. Bir tanesi tedarikte yaşanan sorun nedeniyle iptal edildi. Hediye çekiyle alışveriş yaptığımdan ötürü 20 TL' ye aldığım ürün 12.5 TL olarak iade edilmiş.

Sonuçta benim hatam olmayan bir sorundan dolayı Markafoni.com beni mağdur etti .Ürüne ödediğim 20 TL'nin tamamının iade edilmesinin yada en azından yeni aldığım üründe kargo parası alınmamasını talep ediyorum.

Tuba 103 Okunma

Cevaplar

  • Tuba 02 Temmuz 2013

    Mağduriyetim hiçbir şekilde giderilmedi. Olmayan bir ürünü varmış gibi gösterip sattılar sonrada sorumlu benmişim gibi prosedürleri sıralıyorsunuz . Hiçbir sonuca ulaşamadık.

  • xMarkafoni.com Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Tuba Hanım’ın iadesi hakkında, Üyemizin siparişinde kolaylık sağlayabilmek adına sistem tarafından indirim verildiği için, siparişte bulunan asıl fiyat yerine üyemizden daha düşük ücret alınmış ve sonrasında yapılan iade işleminde ürünün asıl fiyatı yerine indirimli olan ücreti iade edilmiştir. Yapılan incelemeler sonrasında sorun olmadığı tespit edilmiştir. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında her türlü sorunuz için “Destek” bölümümüzden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

  • xMarkafoni.com Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Tuba Hanım’ın siparişi hakkında, Üyemize sistemdeki ve Şikayetvar sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşılamadığı için e-posta yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında her türlü sorunuz için “Destek” bölümümüzden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön