Markafoni.com Düzenli Olarak Siparişlerimi İptal Ediyor!

Murat T. |

Markafoni'den yaptığım x ürünlerini içeren alış verişlerim (iki kez) iptal edildi. Gerekçe sorduğumda bir karışıklık yaşandığından bahsediliyor. İlk sefer bir alana bir bedava kampanyasından 8 adet t-shirt aldım. Bana dördünün iptal olduğu bilgisi verildi. Ardından kargo ulaştığında bir ay surdu üç ürün gönderildiğini gördüm. Renk ve beden bilgileri yanlıştı. Kampanya çift sayılı alışverişte avantaj sagladığından bir t-shirt indirimsiz gelmiş oldu.

Müşteri hizmetleri durum için özür dileyerek tekrar olmayacağını, bir seferlik karmaşa olduğunu belirtti. Olabilir diyerek umursamadım. 15 Temmuz'da yine x kampanyasından 4 parça ürün satin aldım. Az evvel kargo geldi ve yalnızca çorabın geldiğini gördüm. Eşofman, şort, t-shirt iptal edilmiş ve yalnızca çorap yollanmış. Alay edercesine. Müşteri hizmetlerini aradığımda ayni gerekçeyle özür dilenip tekrarlamayacaklarını söylediler. İnanalım mı?

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat T.
  31 Temmuz
  23:57

  Her şikayetin altına ortalama aynı yanıtı verip ilgili rolü oynuyorsunuz. Tarafıma e posta ya da başka bir yolla dönüş olmadı. Yorumu okuyacak okurlara önerim markafoni'den alışveriş yapmamalarıdır.

 • 29 Temmuz
  10:58

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi