Markafoni.com Çapraz Kargolama Mağduriyeti.

Hakan Ö. |

05.08.2016 tarihinde sipariş verdiğim ürün 11.08.2016 tarihinde elime ulaştı ancak farklı bir ürün farklı bir fatura ile. Ürünü hemen iade kargoya teslim ettim. Şahsıma ait olmayan ürün 12.08.2016 tarihinde firmaya ulaştı. 12 gündür toplamda 10 kere Markafoni'yi aradım. Ürünün çapraz kargolama sonucu giden kişiye bile ulaştım. Tamamen kendi hataları olan kargolama yüzünden resmen perişan olduk. Karşı tarafta kargoyu alan kişi kargoyu göndermiyor, ben kişiyi arıyorum ne olur gönderin diyorum. Böyle bir şey var mı? Ben mi iletişim kuracağım karşı tarafla, kişi göndermiyor ne olacak? Müşteri temsilcisi diyor ki bekleyeceksiniz. Online satışın geldiği şu zamanda böylesine çağ dışı hatalar yapan ve memnuniyet sağlayıcı hiçbir iletişimde bulunmayan Markafoni'den şikayetçiyim. Şu zamandan sonra güvenip bir daha alışveriş yapabilir miyim? Bilemiyorum.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ö.
  24 Ağustos
  12:26

  15 gündür ugrastik, ürünü karşı taraf kargoyla versin diye. Mesaj geldi ürün iadesi. Ürunu gondermek yerine iade ettiler. böyle bir satış anlayışı yok. İletişim sıfır. Bundan sonrada markafoni yi telefonumdan silmekten başka bir çözüm yok. hoşça kal markafoni.

 • 23 Ağustos
  13:53

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi