Markafoni.com Bozuk Saat Gönderdiler!

Gülce C. |

Markafoni.com aracılığıyla 26 şubat 2013 tarihinde Diesel DZ1241kodlu saat aldım. Saat elime 01 martta geldi o gün de eşimin doğum günü idi zaten amaç doğum günü hediyesi almaktı. Saati eşim 3 gün kullandı saat çalışmıyor. Markafoni ye geri gönderdim, sonrasında müşteri temsilcisini arıyorsun yanlış bilgiler ancak boş boş not almayı biliyorlar bir de yapmacık özür dilemeyi iyi öğrenmişler.

Saat tamire gitmiş elimde Saat& Saat'in Teknik Servis Formu var saatin pilinin değiştiğini gösteriyor. Elimize geleli 2 gün oldu ertesi gün saat ileri de gitmeye başladı bugün eşim işten geldi saat çalışmıyor. Sinirler yıpranmış durumda, çıldırmış durumdayız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülce C.
  22 Nisan
  17:39

  26 şubat 2013 den beri diesel marka saat elime gelmedi ben ödemesini yaptım hala saati bekliyorum. bi 30 gün bekledim ikinci 30 günü bekliyorum markafoni yetkilisi müşteri memnuniyeti sizin için ne kadar önemli ? 1 yetkili insan yokmu bana adam gibi nettttt bilgi verecek arayacak

 • 01 Nisan
  09:45

  Gülce Bey'in siparişi hakkında,

  Üyemize sistemdeki ve Şikayetvar sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşılamadığı için e-posta yoluyla geri dönüş yapılmıştır.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında her türlü sorunuz için “Destek” bölümümüzden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

  http://www.markafoni.com/cms/destek/

  Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)