Markafoni.com Bir Daha Kesinlikle Alışveriş Yapmayacağım.

Pelin Ş. |

1 Haziran'da verdiğim siparişin tahmini teslimat tarihi 02-08 haziran olmasına rağmen 18 gündür ürün tedarik ediliyor durumunda bekliyor. Maillerime yanıt alamıyorum, durum bilgilendirmesi yapılmıyor, siparişi iptal de edemiyorum. Bu kadar amatör çalıştıklarını bilmiyordum. Acaba ödemesini yaptığım siparişi teslim alabilmeyi geçtim; ne zaman lutfedip de bilgilendirme yapılacak. Bir önceki siparişimde de b***'u kargo firması olarak seçmeme karşın teslimatı MNG Kargo gerçekleştirdi. Bir açıklama isteyen mailim yine kale alınmadı. Madem kafalarına göre göndereceklerdi neden alternatif varmış gibi sorup vakit kaybettiriyorlar anlamak mümkün değil. Bir daha kesinlikle alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pelin Ş.
  17 Haziran
  14:15

  Paylaştığınız numara ile herhangi biri ile görüşmek kesinlikle mümkün olmuyor. 7 gün boyunca günde 10 kez aradım. "Daha hızlı çözüm için" yerine "Çözümsüzlük için" demek daha doğru sanırım.

 • 16 Haziran
  09:48

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi