Markafoni.com Bir Daha Asla Alışveriş Yapmayacağım!

Nesrin Y. |

3 al 1 öde kampanyasından 3 tane bot aldım 1 botun fiyatı 159.99 TL. Aynı anda ekstradan 159.99 TL ödeyerek 1 bot daha aldım. Siparişlerim elime geçince ürünlerden 1 tanesini iade ettim yani toplamda 327.97 TL alışverişimin 159.99 TL'sini 4. bot oluşturuyordu onu iade ettim ama Markafoni bana hepsini tek sepette aldığım için 80 TL iade yapmış. Yetkilerle konuştuğumda bana tek kargo ücreti ödeyip 4 ürün aldığım için ödediğim tutarın 4'e bölündüğünü bu yüzden o tutarı iade ettiklerini söylüyorlar. Peki ben o 4. ürünü almasaydım 159.90 ödeyecektim sizce bu işte bir gariplik yok mu? Neden 80 TL fazla ödüyorum? Bence böyle etik kuralları olmayan bir siteden alışveriş yapılmaz.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nesrin Y.
  29 Aralık
  19:04

  markafoniden gelen cevap:'kartımdan çekilen tutar üzerinden iade yapıldığı' yani o 80 TL'nin neye dayanarak iade yapıldığını açıklamamışlar bu bir nevi dolandırıcılık değik mi?
  Bir daha kesinlikle markafoniden alışveriş yapmayacağım ve bunu o siteye üye tüm arkadaşlarımada söyleyeceğim. Unutmayınki bir müşteri size çok müşteri kazandırabilirde kaybettirebilirde.
  Bu bu siteden alışveriş yapacak herkese örnek olsun...

 • 25 Aralık
  09:35

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi