10 Haziran 2016

Markafoni.com Ayıptır Ayıp!

09/06/2016 sabah saat 08:00'den bu saat 19:50'ye kadar arıyorum ama telefonu açan yok. Böyle saygısız bir firma ben görmedim her aramamda 15-20 dk. boyunca müzik dinletip kapanıyor telefon. Bu konuyu gerekli bütün mercilere bildireceğim. 39 numara ayakkabıyı 38 olarak istiyorum ama telefonu açan bakan hesaba alan yok.

Hüseyin 87 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 13 Haziran 2016

    Almış olduğum ürün ile ilgili 3 gündür markafoni ile irtibata hiçbir şekilde geçilmiyor. Ne mail adresilerine cevap veriyorlar ne telefonlara cevap veriyorlar ne de siparişi gönderiyorlar. Aynı gün kargo olacak olan ürün ile ilgili hiçbir işlem yapmadan bekletiliyoruz. Numara değişikliği için 3 gündür aramalarımıza rağmen hiçbir şekilde bir ulaşım sağlayamıyoruz. Telefonlara cevap veren yok. Akıllara ilk gelen soru markafoni iflas mı etti oluyor... Benim almış olduğum ürünün son durumu nedir. Neden hiçbir şekilde cevap verilmiyor ürün kargolanmıyor numara değişikliği yapıldımı bu bilgilere ulaşamıyoruz. Bize mail atılacağını söyledikleri halde hiçbir şekilde ne mail ne de bir arama sağlandı.

  • Hüseyin 10 Haziran 2016

    Arkadaşım telefonlarınız cevap vermiyor

  • xMarkafoni.com Temsilcisi10 Haziran 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön