Markafoni.com Ayıptır Ayıp!

Hüseyin U. |

09/06/2016 sabah saat 08:00'den bu saat 19:50'ye kadar arıyorum ama telefonu açan yok. Böyle saygısız bir firma ben görmedim her aramamda 15-20 dk. boyunca müzik dinletip kapanıyor telefon. Bu konuyu gerekli bütün mercilere bildireceğim. 39 numara ayakkabıyı 38 olarak istiyorum ama telefonu açan bakan hesaba alan yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin U.
  13 Haziran
  09:55

  Almış olduğum ürün ile ilgili 3 gündür markafoni ile irtibata hiçbir şekilde geçilmiyor. Ne mail adresilerine cevap veriyorlar ne telefonlara cevap veriyorlar ne de siparişi gönderiyorlar. Aynı gün kargo olacak olan ürün ile ilgili hiçbir işlem yapmadan bekletiliyoruz. Numara değişikliği için 3 gündür aramalarımıza rağmen hiçbir şekilde bir ulaşım sağlayamıyoruz. Telefonlara cevap veren yok. Akıllara ilk gelen soru markafoni iflas mı etti oluyor... Benim almış olduğum ürünün son durumu nedir. Neden hiçbir şekilde cevap verilmiyor ürün kargolanmıyor numara değişikliği yapıldımı bu bilgilere ulaşamıyoruz. Bize mail atılacağını söyledikleri halde hiçbir şekilde ne mail ne de bir arama sağlandı.

 • Hüseyin U.
  10 Haziran
  19:31

  Arkadaşım telefonlarınız cevap vermiyor

 • 10 Haziran
  09:20

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi