Markafoni.com Ayıplı Ürün Gönderdi.

Serdar P. |

22.09.2016 tarihinde mp0**** sipariş numaralı ürünü sarin aldım. Fakat aldığım ürün ayıplı (ayakkabı ikisi de sağ) çıktı. Biraz önce müşteri hizmetlerini aradım ama bana para iadesi olduğunu söylediler ne para iadesi var ne de ilgilenen. Ayrıca tüketici kanununa göre ise seçme hakkı müşterinindir. Yani ürünün ayıpsız benzeri ile değişimi talep ettim ürüne ulaşamadık paranızı yatırdık yediler paramda yatmadı. Bu yüzden hakem heyetine gerekli hukuki süreci başlatacağım.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar P.
  17 Ekim
  16:56

  Markafoni sitesinden almış olduğum ayakkabıların ikisi de aynı çift geldi hukukta bu durum ayıplı mal olarak geçmektedir. Ambalajında, etiketinde, tanıtma ve kullanma kılavuzunda, internet portalında ya da reklam ve ilanlarında yer alan özelliklerinden bir veya birden fazlasını taşımayan; satıcı tarafından bildirilen veya teknik düzenlemesinde tespit edilen niteliğe aykırı olan; muadili olan malların kullanım amacını karşılamayan, tüketicinin makul olarak beklediği faydaları azaltan veya ortadan kaldıran maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar da ayıplı olarak kabul edilir. Ve ayıplı malda seçimlik hak tüketicinindir ama bana sormadan ayıpsız benzeri ile değiştirmek yerine para iadesi yaptılar bu 3.şikayet yazısın ama lütfedip aramadılar bile. Asla bir daha alışveriş yapmam.

 • Serdar P.
  16 Ekim
  21:34

  Hala bana mail yoluyla dönülecek kaç gğn geçti hala bir Allah ın kulu dönüş yapmadı

 • Serdar P.
  06 Ekim
  12:20

  Markafoni'den vermiş olduğum sipariş yanlış geldi. Ayakkabının ikisi de aynı çift yani ikisi de sağ ve taraafıma hala bir döniş yapılmadı ciddiyetini kaybetmiş bir firma olarak sizlere bilgi vermek istedim. Tarafıma dönüş yapılacağı söylendi ama bir Allah ın kulu hala aramadı

 • Serdar P.
  27 Eylül
  13:55

  Bana hiçbir şekilde dönüş yapılmadı sadece dalga geçer gibi para iadesi yapıldı demekle yetindiler

 • 26 Eylül
  16:25

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi