24 Mayıs 2014

Markado.com Ürünler Yanlış Adrese Teslim Edildi!

Şimdiye kadar internetten yaptığım alış verişlerin en kötüsü Markado.com oldu. Anneler günü için aldığım iki ürün stokta var gibi görünmesine rağmen beş günde teslimatı yapılmadı. Telefonla görüşünce ürünleri piyasadan temin ettiklerini söylediler.


Ürünler temin edildikten sonra da tamamen Markado.com'un hatasıyla karşı adresler yerine benim adresime teslim edildi. Eşim de konuyu bilmediğinden ürünleri teslim aldı ve hediyeler elimizde patladı. İnternetten iletişime geçmeye çalıştığım halde ve iki hafta geçmesine rağmen ne arayan var ne soran. Anlayacağınız hediyeler burnumuzdan geldi. Annelerimiz hala hediye bekliyor. Büyük fiyasko!

Nurdoğan 510 Okunma

Cevaplar

  • Markado.com Temsilcisi06 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınız sorun kargo kaynaklı olup sizden özür dileriz. Şikayetiniz ilgili merciye iletilmiştir. Saygılarımızla markado.com Müşteri Hizmetleri

  • Nurdoğan05 Haziran 2014

    Bir ay geçti. ne arayan var ne soran. Artık sıkıldım ve ürünleri kendim PTT Kargo ile gönderdim. Bir daha da Markado.com ile işim olmaz. Yaşadıklarımı Facebook ve Twitter'dan da yüzlerce arkadaşım ile paylaştım. Başkalarının da tuzağa düşmemesi dileğiyle. (Not: Markado.com'un bilgisayar sistemi komple bitik. Sitede görünen kullanıcı adım ve adresim, ürünleri gönderdiğim kişi isimleri ve adresleri ile karışıyor. bir gün birisi oluyorum, diğer gün başka birisi. çok komik.)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön