Markado.com Ürünler Yanlış Adrese Teslim Edildi!

Nurdoğan G. |

Şimdiye kadar internetten yaptığım alış verişlerin en kötüsü Markado.com oldu. Anneler günü için aldığım iki ürün stokta var gibi görünmesine rağmen beş günde teslimatı yapılmadı. Telefonla görüşünce ürünleri piyasadan temin ettiklerini söylediler.

Ürünler temin edildikten sonra da tamamen Markado.com'un hatasıyla karşı adresler yerine benim adresime teslim edildi. Eşim de konuyu bilmediğinden ürünleri teslim aldı ve hediyeler elimizde patladı. İnternetten iletişime geçmeye çalıştığım halde ve iki hafta geçmesine rağmen ne arayan var ne soran. Anlayacağınız hediyeler burnumuzdan geldi. Annelerimiz hala hediye bekliyor. Büyük fiyasko!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  10:21

  Değerli Müşterimiz,
  Yaşadığınız sorun kargo kaynaklı olup sizden özür dileriz. Şikayetiniz ilgili merciye iletilmiştir.
  Saygılarımızla
  markado.com Müşteri Hizmetleri

 • Nurdoğan G.
  05 Haziran
  13:12

  Bir ay geçti. ne arayan var ne soran. Artık sıkıldım ve ürünleri kendim PTT Kargo ile gönderdim. Bir daha da Markado.com ile işim olmaz. Yaşadıklarımı Facebook ve Twitter\'dan da yüzlerce arkadaşım ile paylaştım. Başkalarının da tuzağa düşmemesi dileğiyle. (Not: Markado.com\'un bilgisayar sistemi komple bitik. Sitede görünen kullanıcı adım ve adresim, ürünleri gönderdiğim kişi isimleri ve adresleri ile karışıyor. bir gün birisi oluyorum, diğer gün başka birisi. çok komik.)