Markado.com Müşteri Hizmetleri Sorun Çözmede Yetersiz.

Rıza E. |

Markado.com' dan ipad almak istiyorum. Yalnız ödeme sayfasında problem oluyor. Tüm bilgileri girip onayladıktan sonra boş bir sayfa açılıyor. Ayrıca ilk alışverişten düşmesi gereken 25 TL'lik indirimi de düşmüyor. Bu durumu çağrı merkezini defalarca arayarak kendilerine ilettim. Müşteri hizmetlerine mail atmamı söylediler. Oraya da birkaç gün aralıklarla defalarca mail attım fakat ne mailime cevap veren oldu, ne de problem çözüldü.

Bir firma ancak bu kadar ilgisiz olur. Satış yapacaklar ama problemi çözmüyorlar. Satış yapmadan önce böyle olan firma satış yaptıktan sonra kim bilir nasıl olur?Bu firmaya güvenipte bir şey almam. Bunu daha alışveriş yapmadan belli ettikleri için kendilerine teşekkürler!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Web Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rıza E.
  02 Temmuz
  16:43

  Ben çağrı merkezi ve meüşteri hizmetlerinin ilgisizliğinden şikayet etmişim. Dönüp bana cevap olarak çağrı merkezinin numarasını yazmışlar arayabilirsiniz diye bide müşteri hizmetlerinin mail adresini paylaşmışlar.
  İşte buradan da anlayabiliyoruz ne kadar ilgili olduklarını. İnsan kopyala yapıştır yapmadan önce okumasa bile bi göz atar neymiş şikayet edilen diye. Ona göre cevap verir.

 • 02 Temmuz
  15:18

  Değerli Müşterimiz,
  Talepleriniz için markado.com Müşteri Hizmetleri numarası 0850 2013 300'dür. Arayabilir ya da musterihizmetleri@markado.com mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.
  markado.com Müşteri Hizmetleri