30 Haziran 2014

Markado.com İadem Yapılmıyor!

29.05.2014'de verdiğim sipariş 1 hafta beklememe rağmen sevk edilmeyince siparişimi 05.06.2014 tarihinde iptal ettim. Neredeyse 1 ay süre geçmesine rağmen para iadesi yapılmadı. Ben bankaya paşa paşa taksitleri ödemeye başladım.

Markado.com Müşteri hizmetlerini aradığımda siparişiniz iptal edilmiş görünüyordan başka bir cevap alamıyorum. Para iadesi yapılmadan kendi kendilerine iptal etmişler. Finans departmanına haber verelim den başka bir cevap ta yok. Sözleşmelerinde 10 iş günü içinde iade edilir yazıyor ama fiilen böyle bir uygulama yok.

Alp 429 Okunma

Cevaplar

  • Alp07 Temmuz 2014

    Zor zar iade aldım. Defalarca mail attım / telefon ettim. Zar zor günler sonra iade yapıldı. Kesinlikle uzak durun, boşu boşuna zaman kaybı, sinir bozukluğu yaşamayın. İptal ettiğim siparişi daha kurumsal bir firmadan aldım siparişten 1 gün sonra sevk edildi. 2. gün elindeydi. Özetle hiç gerek yok 10-20 TL ucuz görünüyor ama kesinlikle bir tuzak. İnsanların paralarını tahsil edip sonra bezdirip iadelerini de aylar sonra yaparak geçimlerini sağladıklarını düşünüyorum. UZAk DURULMASI GEREKEN BİR SİTE. Benim yaşadıklarımı başkaları yaşamasın.

  • Markado.com Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ödeme iadeniz 01.07.2014 tarihinde yapılmıştır. Saygılarımızla Markado.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön