08 Nisan 2015

Markado.com Fatura Talebi.

İlgili siteden 2 Adet Fakir 3gen süpürge satın aldım fakat ikisi baş kısımlarından kırılarak kullanılamaz hale geldi, 1 adetini hediye ettiğim kişi garanti kapsamı dışındadır diye düşünerek çöpe atmış fakat ben durumu araştırdım ve garanti kapsamında olduğun anladım, netice itibariyle ilgili ürünlere ait faturamı bulamadığımdan dolayı Markado.com'a mail yoluyla faturamı talep ettim fakat kendileri sipariş numaram olmadan işlem yapamayacaklarını belirterek konuyu kapattılar. Bu durumdan dolayı kendilerinden özür ve mağduriyetimin bir an önce giderilmesini beklemekteyim.

Adem 681 Okunma

Cevaplar

  • Adem24 Nisan 2015

    Ben böyle sorumsuz bir e-ticaret sitesi görmedim yazık gerçekten verdiğimiz paralara yazık ahali ben yandım siz yanmayın sakın bulaşmayın markado ya çok pişman olursunuz.

  • Adem09 Nisan 2015

    Bunu size maillerimde de bildirdim, mail ya da sipariş numaram olsa size ihtiyaç duymam zaten Sadece ismim ve aldığım ürün ile işlem yapamıyor musunuz? Mahallemizde satış yapan esnaf bile ismini söyledin mi ne almışsın borcun ney, taksitin nedir hepsini söylüyor? Bunu sizin gibi kurumsal bir firma neden yapamıyor anlamış değilim.

  • Markado.com Temsilcisi08 Nisan 2015

    Sayın Kullanıcı, E-posta adresinizden herhangi bir siparişe ulaşılamamaktadır. Siparişe ulaşılabilecek bir bilgi mevcut ise verirseniz yardımcı olmaya çalışalım. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön