12 Şubat
Yorum Yap
#11571046

Marka Park Para İadesini Yapmıyor,Şikayetçiyim...

25 Ocak'ta Marka Park online sitesinden bot aldım, fakat bedeni olmadığından 30 Ocak'ta firmaya kargoyla geri yolladım,31 ocakta ürün teslim edildi firmaya, daha sonra mail atıp iade durumunu öğrenmek istediğimde bana "5 iş günü içerisinde ürün iadesinin yapılacağına dair mail atıldı, ama yapılmadı, 8 Şubat cuma günü müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda bana sistemlerinde sorun olduğundan ödeme yapamadıklarını ama IBAN numarası mail yoluyla taraflarına bildirirsem ödemeyi hemen yapacaklarını söylediler, bende mail yoluyla IBAN numaramı yolladım. İban numaramı mail olarak atmama rağmen yapılmadı yine. Bugün sabah müşteri hizmetlerini tekrar arayıp ödememin yapılıp yapılmadığını sorduğumda yapılmış olmalı dedi telefondaki arkadaş "adı U***'du, " yapılmadığını söylediğimde beni beklettiler, sonra tekrar bana dönüp bugün ödeme yapılacağını söylediler ama bu saat oldu hala bir ödeme gerçekleşmedi, mail atmama rağmen bir dönüş yapmadılar, bu nasıl bir sorumsuzluktur.

Aytul Aytul 965 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Aytul13 Şubat

    Günlerdir Marka Park müşteri hizmetlerinden alamadığım desteği, yardımı bana gösteren, şikayetimi dinleyip sorunumu halleden Marka Park müşteri temsilcisi c** K***'a çok teşekkür ederim. Koskoca markaparkta bir tek müşteri temsilcisi varmış demek ki. Artık Marka Park'tan bir ürün almak mı. Asla.

  • Aytul12 Şubat

    Bu sabah müşteri hizmetlerini yeniden aradım. Ödememle ilgili son durumu sorunca ödemeniz yapıldı dedi, dekontu yollayalım dediler, tamam bekliyorum dedim. Fakat banka hesaplarımı kontrol ettiğimde ne ödeme yapılmış ne de bir dekont mailime düşmüş. Bu arada eğer bugün gün ıcersınde ödeme hesabıma gelmezse Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayette bulunacağım dedim edin şikayet dedi hattaki müşteri temsilcisi. Bu zihniyete sahip üslubu ters olan İnsanları bünyesinde çalıştırarak zaten zaten yeterince marka lekelenmiş oluyor @Marka Park

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler