14 Mart 2016

Mardin Özsüt'te Dondurma Diye Buz Kütlesi Getirildi Önümüze!

13 Mart 2016 tarihinde 5 arkadaş Mardin Özsüt şubesine gittik. Diğer illerden kalitesini bildiğimiz bir marka olduğu için buna güvenerek gönül rahatlığıyla dondurma yemeye gittik ama maalesef güvenimizi sarstı. Hem de bize dondurma diye kalitesiz bir sunuşla, dondurma demek dondurmaya hakaret sayılır.

Bir renkli buz kütlesi getirdiler ve tadına baktıktan hemen sonra görevliyi çağırıp durumu belirttik. Görevlinin söylediğini aynen aktarıyorum; "biz bu mevsimde dondurma satamıyoruz o yüzden dondurucuda bekletildiği için bu hale geliyor." Hepimiz şok olduk! Böyle güvenilir bir markanın bu kadar basit bir açıklama yapmasına ve bu kadar kötü. Bir ürünü bize dondurma diye yutturmasına. Ayrıca daha sonra maalesef herkesin midesi bulandı o yediğimiz şeyden dolayı.
Sonuç olarak bu şubenizden şikayetçiyim biz yandık başka canlar yanmasın!

İdris 347 Okunma

Cevaplar

  • İdris15 Mart 2016

    Herhangi bir geri dönüş yapılmadı.

  • Özsüt Temsilcisi14 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Özsüt’ü tercih ettiğiniz ve geri bildirimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Memnuniyetsizliğiniz ilgili birimlerimize aktarılmış olup, en kısa zamanda size geri dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön