28 Temmuz 2015

Mardan Palace Sınıf Ayrımı!

Oda girişine en geç 2 denildi ve odaya girişimiz 4:30'du. Odaya yerleştik ki ailemle beraber 2 oda tuttuk odalar arasında ki farklılıkları saysam bitmez. (birinci ayrımcılık burada başlıyor) Sonrasında havuz kenarında havlu servisi kartsız yapıldığı için herkes istediği kadar havluyu alıp istediği kadar şezlongu kapladığı için yer bulamadık.

Görevliden yardım isteyince bize günlük kirası 150€ olan kabanaları ücretsiz kullanabileceğimizi söyledi. Girdik baktık ki her yeri pislik götürüyor. Bir insan pislik içinde oturmak için üstüne para verir mi bilemem ama ben asla. Havlu serdik her yere öyle oturduk.

Ceyda 3.667 Okunma

Cevaplar

  • Mardan Palace Temsilcisi14 Ocak 2017

    Sayın Ceyda Hanım, Öncelikle Mardan Palace otelimizi tercih ettiğiniz ve zaman ayırarak memnuniyetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Konaklamanız esnasında beklentinizin tam anlamıyla karşılanmadığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Otelimizde konaklamanız süresince yaşadıklarınızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm rahatsızlıklarınızı ilgili departmanlarımıza aktarmış bulunmaktayız. Bizleri tekrar tercih etmeniz halinde sizlerle yakından ilgilenmek isteriz. Düşüncelerinizi bildirmek üzere vakit ayırdığınız için bir kez daha teşekkür eder, bu tür bildirimlerinizin, hizmet kalitemizi sürekli olarak arttırmak için değerli olduğunu belirtmek isteriz. Sizleri otelimizde tekrar ağırlamak dileğiyle. Saygılarımla, CRM Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön