02 Ocak 2016

Marcamarca.com.tr Para İadesi Yapılmadı!

4 Kasım'da siparişini verdiğim 13 Kasım'da elime ulaşan kargoda sipariş vermediğim ürün ve başka sorunlardan ötürü 4 ayakkabıdan 3'ünü iade etmek için gönderdim. İade etmeden önce ve sonra e-posta yolu ile şirkete ulaşıp onay aldım. Kargom ellerine ulaştıktan sonra da para iadesi mi istediğim soruldu ve ücretin iade edilmesini talep ettiğimi söyledim. Ancak o günden bugüne kadar herhangi bir iade söz konusu değil. Bununla alakalı attığım e-postalara ise kimse geri dönüş yapmıyor. İnternette kolay iade gibi yazdığı pazarlamaya yönelik sözlerin hepsi yalan maalesef. Umarım sorunum en kısa zamanda çözülür.

Türker 418 Okunma

Cevaplar

  • Türker10 Şubat 2016

    Neticede binlerce insan sizden para iadesi beklerken siz nasıl bu saatten sonra daha iyiyi sunacağınızı zannediyorsunuz. İnsanlar sizden alışveriş yapar mı bir daha? Önce ödemeniz gereken paraları iade edin. Bunla alakalı bir cevap da vermemişsiniz hala.

  • Marcamarca.com.tr Temsilcisi10 Şubat 2016

    Değerli Müşterilerimiz. Kurumumuzun ve müşterilerimizin, her şeyin en iyisine layık olduğu fikri ile yola çıktık . Daha kaliteli hizmet sunabilmek ve sizlerin güvenini yeniden kazanıp büyüyebilmek için müşteri memnuniyetini politikamız ile marcamarca.com.tr sitesini yeni sahipleri ile yeniden yapılandırdık. Marcamarca Team Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetiniz'le çözüme ulaştırmak için buradayız. En yakın zamanda hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön