31 Mart 2015

Marcamarca.com.tr Firmayla İletişim Mümkün Değil!

Öncelikle 412 20 20 numaralı telefondan firmaya, hangi saatte ararsam arayayım ulaşamıyorum. İnanmıyorsanız, herhangi bir numaradan arayıp deneyebilirsiniz. Bu durum, firmaya olan güvenin de sarsılmasına sebep oluyor.
Sipariş kodu: cd4f81f0-94f8-47a6-88d7-c4fcf94ecd5d olan ve 19.03.2015'de tarafıma gönderilip 20:03'de kapıda ödemeyle teslim aldığım "Havana Polo Club" ayakkabıyı, beğenmediğim için iade etmek istiyorum.


Bununla ilgili firmanın internet sitesinde, 412 20 ** numaradan firmanın aranması isteniyor. Fakat dakikalarca beklememe rağmen kimseyle konuşamadan telefonu kapatmak zorunda kalıyorum. Sattığını yanına kar sayıp, müşteri memnuniyetini hiçe mi sayıyorsunuz anlamış değilim.

Erkan 412 Okunma

Cevaplar

  • Marcamarca.com.tr Temsilcisi12 Şubat 2016

    Kurumumuzun ve müşterilerimizin, her şeyin en iyisine layık olduğu fikri ile yola çıktık . Daha kaliteli hizmet sunabilmek ve sizlerin güvenini yeniden kazanıp büyüyebilmek için müşteri memnuniyetini politikamız ile marcamarca.com.tr sitesini yeni sahipleri ile yeniden yapılandırdık. Marcamarca Team Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetiniz'le çözüme ulaştırmak için buradayız. En yakın zamanda hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön