08 Mayıs 2015

Marcamarca.com.tr Ürün Teslimat Problemi!

Marcamarca.com'dan sipariş verdiğim tarih 18.03.2015 olmasına rağmen, ürün gönderilmedi ve 25.04.2015 tarihinde iptal edilmesi için aradım iptal ödemesi sıraya konup gerçekleşecek dendi 20 TL gibi komik bir rakam 07.05.2015 tarihine kadar iade edilemedi.

Müşteri iletişim numarasını aradım 15 dk. sırada bekleyip nihayetinde bir çalışana ulaştım. Bana iade edilecek nakitlerin sıraya konduğunu ilerleyen zamanlarda sıram geldiğinde iade edileceğini istersem 30 TL'lik alışveriş yapabilecek seçeneğin olduğunu ilave 10 TL hediye edildiği ayrıca teklif edildi, kabul etmedim ve ödediğim 20 TL gelecek ay ve yıllar içerisinde iade edilmesini ve tüm mercilere şikayet edeceğimi ilettim.

Ergün 443 Okunma

Cevaplar

  • Marcamarca.com.tr Temsilcisi12 Şubat 2016

    Kurumumuzun ve müşterilerimizin, her şeyin en iyisine layık olduğu fikri ile yola çıktık . Daha kaliteli hizmet sunabilmek ve sizlerin güvenini yeniden kazanıp büyüyebilmek için müşteri memnuniyetini politikamız ile marcamarca.com.tr sitesini yeni sahipleri ile yeniden yapılandırdık. Marcamarca Team Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetiniz'le çözüme ulaştırmak için buradayız. En yakın zamanda hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön