Hamdi Ö. Teşekkür Mesajı

Firma ile ilgili sorunumu ilettikten 1 gün sonra ürünümün gönderildiği mesajını aldım ve 3 gün içerisinde ürünüm elime ulaştı. Teşekkürler.

Marcamarca.com.tr Ürün Hala Hazırlık Aşamasında!

Hamdi Ö. |

10.11.2015 tarihinde sipariş etmiş olduğum 3 ayakkabı, ödemesini peşin yapmış olmama rağmen hala hazırlık aşamasında. Sipariş ettikten sonra kampanya bitiminden hemen sonra ürününüz gönderilecektir diye bir mesaj geldi, bunun üzerine bekler oldum fakat sürekli kampanya tarihini uzatıp uzatıp duruyorlar. Mail attım, defalarca kez aradım ama ne dönen var ne de ulaşan. Hiçbir şekilde sayfalarında telefon numarasında karşınıza bir muhatap çıkmamakta. Bir açsalar ürünlerin iptalini ve paramın iade edilmesini talep edeceğim ama zor gibi duruyor. Son çare olarak hakem heyetine başvuruda bulunmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Şubat
  17:34

  Değerli Müşterilerimiz.


  Kurumumuzun ve müşterilerimizin, her şeyin en iyisine layık olduğu fikri ile yola çıktık . Daha kaliteli hizmet sunabilmek ve sizlerin güvenini yeniden kazanıp büyüyebilmek için müşteri memnuniyetini politikamız ile marcamarca.com.tr sitesini yeni sahipleri ile yeniden yapılandırdık.


  Marcamarca Team

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetiniz'le çözüme ulaştırmak için buradayız.
  En yakın zamanda hizmetinizdeyiz.

  Saygılarımızla ;

 • Hamdi Ö.
  05 Aralık
  21:34

  Firma ile ilgili sorunumu ilettikten 1 gün sonra ürünümün gönderildiği mesajını aldım ve 3 gün içerisinde ürünüm elime ulaştı. Teşekkürler.