Marcamarca.com.tr Ürün Değikliği-İade!

Emrah K. |

İlgili internet sitesinden aldığım iki adet ayakkabıyı değiştirmek üzere başvuru yaptım. Kargo marcamarca.com a ulaştıktan sonra firmayı aradım. Müşteri hizmetlerine ulaşmam yaklaşık yarım saat sürdü. 7 iş günü içerisinde tarafıma yeni ürünü gönderecekleri hatta benim işlemimi hızlandıracaklarını söylediler. 7. iş günün de tekrar aradım, ulaşamadım. Bu firma sözleşme şartlarını yerine getirmediği, attığım maiilere cevap vermiyor ve telefonlara da bakmıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah K.
  17 Kasım
  14:08

  Kesinlikle yenidne alışveriş yapmam tavsiye etmem hata alacak tanıdıklarıma engel olurum.

 • 11 Şubat
  10:51

  Kurumumuzun ve müşterilerimizin, her şeyin en iyisine layık olduğu fikri ile yola çıktık . Daha kaliteli hizmet sunabilmek ve sizlerin güvenini yeniden kazanıp büyüyebilmek için müşteri memnuniyetini politikamız ile marcamarca.com.tr sitesini yeni sahipleri ile yeniden yapılandırdık.


  Marcamarca Team

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetiniz'le çözüme ulaştırmak için buradayız.
  En yakın zamanda hizmetinizdeyiz.

  Saygılarımızla;

 • Emrah K.
  22 Kasım
  18:02

  Şikayetimi yazdığım gün ilgili firmadan bir dönüş aldım. Ürünlerimin hazırlandığına dair. Fakat sadece o gün yani 14 Kasım günü onlar arayınca ulaşabildim. Onun dışında tarafıma ulaşan ne bir kargo oldu, ne de telefonlarıma ve maillerime cevap veren bir şirket.