22 Aralık 2015

Marcamarca.com.tr Neredeyse 1 Ay Olacak.

Yıllardır internet üzerinden alışveriş yaparım böyle bir site yönetimi görmedim. 26.11.2015 tarihinde toplamda 192 TL alışveriş yaptım o gün bugün oldu halen siparişler hazırlanıyor diye bilgi veriliyor. Müşteri hizmetlerine bir zaman ulaştım daha sonra telefonlarını kapadılar. Muhtemelen dolandırıldığımız kanaatindeyim. Yoğunluk olsa bile müşterilere bir şekilde dönüş yapılıp geç geleceğinin bilgisi verilmesi lazım. Marcamarca.com.tr adresi havana doğal ürünler altında çalışıyor. Bu sitelerin hiç birinden alışveriş yapmayın arkadaşlar. Paramı veya ürünlerimi alana dek tüm şikayetlerde bulunacağım. Son bir hafta içerinde gelmez ise tüketici mahkemesine başvuru yapacağım.

Emre 324 Okunma

Cevaplar

  • Emre 13 Şubat 2016

    ben ne diyorum onlar ne cevap yazıyor. ya paramı ya da ürünlerimi gönderin kardeşim. beni ilgilendirmez yapılandırmanız.

  • Marcamarca.com.tr Temsilcisi10 Şubat 2016

    Değerli Müşterilerimiz. Kurumumuzun ve müşterilerimizin, her şeyin en iyisine layık olduğu fikri ile yola çıktık . Daha kaliteli hizmet sunabilmek ve sizlerin güvenini yeniden kazanıp büyüyebilmek için müşteri memnuniyetini politikamız ile marcamarca.com.tr sitesini yeni sahipleri ile yeniden yapılandırdık. Marcamarca Team Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetiniz'le çözüme ulaştırmak için buradayız. En yakın zamanda hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön