10 Aralık 2015

Marcamarca.com.tr İade İşlemi Yapılmadı Yetkililer Telefonlara Cevap Vermiyor!

11 Kasım 2015 tarihinde Marcamarca.com.tr adlı internet sitesinden bir ayakkabı satın aldım. Ayakkabının ayağıma büyük gelmesi sebebiyle ürünü Aras Kargo kanalıyla iade gönderdim. Ancak satıcının iletişim telefonlarına bakan olmadığından yetkililerle görüşme yapamamaktayım.

Konuyla ilgili olarak firmaya müşteri temsilcisi ile görüşmek istediğimi belirten 3 adet e-mail gönderdim. Ancak yetkililer bu kadar zaman içerisinde tarafıma dönüş bile yapmadılar. Şimdi firmanın internet sitesinde iletişim kısmında telefonlarda arıza olduğunu belirten bir mesaj yayınlamışlar. Bu e-ticaret sitesinin müşterilerini mağdur ettiğini ve iade gönderdiğim ayakkabının parasını göndermemesinden şikayetçiyim.

Pelin 55 Okunma

Cevaplar

  • Marcamarca.com.tr Temsilcisi10 Şubat 2016

    Kurumumuzun ve müşterilerimizin, her şeyin en iyisine layık olduğu fikri ile yola çıktık . Daha kaliteli hizmet sunabilmek ve sizlerin güvenini yeniden kazanıp büyüyebilmek için müşteri memnuniyetini politikamız ile marcamarca.com.tr sitesini yeni sahipleri ile yeniden yapılandırdık. Marcamarca Team Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetiniz'le çözüme ulaştırmak için buradayız. En yakın zamanda hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön