Marcamarca.com.tr İade Ettiğim Hasarlı Ve Bozuk Ürünler!

Özgül A. |

2 adet -q Travel Steamer Pratik taşınabilir buharlı ütü aldım. Ürünler açıklamalardaki gibi değil hiç ilgisi yok. O kadar kalitesiz ve kötü ki kapakları bile kapanmıyor. Üstelik bırakın ütüyü doğru düzgün buhar bile yapmıyor. Ürünleri aldığım gün 21/01/2015 tarihinde elime gelir gelmez aynı gün iade ettim. Ürün 24/01/2015 tarihinde firma çalışanı Z***** hanım tarafından teslim alınmış. U****** Bey isimli bey 10 gün içinde iade ederiz dedi 1 ay geçti dönüş yok. K***** hanım 23/02/2015 paket açılmış açılma işleminden sonra 10 gün içinde iade ederiz 27 Şubat ödeme günümüz dedi. İban numarasını aldı yine dönüş yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  14:54

  Kurumumuzun ve müşterilerimizin, her şeyin en iyisine layık olduğu fikri ile yola çıktık . Daha kaliteli hizmet sunabilmek ve sizlerin güvenini yeniden kazanıp büyüyebilmek için müşteri memnuniyetini politikamız ile marcamarca.com.tr sitesini yeni sahipleri ile yeniden yapılandırdık.


  Marcamarca Team

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetiniz'le çözüme ulaştırmak için buradayız.
  En yakın zamanda hizmetinizdeyiz.

  Saygılarımızla;

 • Özgül A.
  24 Mart
  11:24

  Gerçekten inanamıyorum 2 aydır paramı iade etmiyorlar Marcamarca.com.tr kadar dolandırıcı bir site görmedim sakın alışveriş yapmayın

 • Özgül A.
  16 Mart
  14:14

  hala paramı geri iade etmediler