19 Kasım 2015

Marcamarca.com.tr Gönderilmeyen Ürün.

03.11.2015 Tarihinde sipariş ettiğim 2 adet bot ayakkabı ürünüm hazırlanıyor aşamasında kalmış olup, ürünümü göndermiyorlar. Parası kredi kartı ile ödenen ürünümü sormama rağmen depomuz taşındı, stoklarımızda var ama göndereceğiz, gönderiyoruz, gönderdik gibi kelimeler kullanarak oyalama yapıyorlar.

Havana Doğal Ürünler firması depolarını taşımalarına istinaden sitedeki ürünlerin taleplerini durdurmamışlar, müşterileri mağdur etmişlerdir. Telefonlar ile ulaşılamayan firma tarafımıza hiçbir cevap dönüşünde bulunmamışlardır. Şikayetçiyim.

Kahraman 203 Okunma

Cevaplar

  • Marcamarca.com.tr Temsilcisi10 Şubat 2016

    Değerli Müşterilerimiz. Kurumumuzun ve müşterilerimizin, her şeyin en iyisine layık olduğu fikri ile yola çıktık . Daha kaliteli hizmet sunabilmek ve sizlerin güvenini yeniden kazanıp büyüyebilmek için müşteri memnuniyetini politikamız ile marcamarca.com.tr sitesini yeni sahipleri ile yeniden yapılandırdık. Marcamarca Team Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetiniz'le çözüme ulaştırmak için buradayız. En yakın zamanda hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön