Yunus Emre D. Teşekkür Mesajı

Mağduriyetim giderildi teşekkürler. :)

Marcamarca.com.tr 3 Aydır Geri Ödeme Yapılmadı!

Yunus Emre D. |

Temmuz ayında aldığım ayakkabıyı 1 hafta olmadan geri götürüp teslim ettim ve paramı geri iade ettim. 10 gün içinde geri iade olacak denildi fakat tam 3 ay oldu türlü türlü arayıp yok şu kadar bakiye verelim başka bir şey alın ve benzeri şeyler denildi. Ama ben para talep ettim fakat hala ödenmedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre D.
  26 Mart
  18:36

  Mağduriyetim giderildi teşekkürler. :)

 • Yunus Emre D.
  16 Mart
  20:16

  18 Mart cuma gününe kadar bana geri dönüş yapılmadığı gün dava açılacaktır.

 • Yunus Emre D.
  16 Mart
  20:06

  Kesinlikle yalan ve dolandırıcı olmaya devam etmeye çalışıyorsunuz. Kesinlikle hiçbir şekilde beni tatmin etmiyorsunuz. Bana şimdi 50 TL çek verelim diyorsunuz ve bunu 5 farklı alışerişte kullanıcaksınız diyorsunuz. Böyle bir saçmalık var mı? Benim verdiğim para 76 TL'sizin verdiğiniz 50 TL ve o site de 10 TL'lik hiçbir şey yok. Yani 250 TL daha zarara sokacaklar. Ben başka bir ayakkabı seçtim onu gönderin yeter hakkımı da helal etmiyorum. Bu konuda burada kapansın. hiçbir şekilde sizden de siteden de memnun kalmadım. Benim mağduriyetimi artık lütfen giderin rica ediyorum.

 • 11 Şubat
  11:32

  Kurumumuzun ve müşterilerimizin, her şeyin en iyisine layık olduğu fikri ile yola çıktık . Daha kaliteli hizmet sunabilmek ve sizlerin güvenini yeniden kazanıp büyüyebilmek için müşteri memnuniyetini politikamız ile marcamarca.com.tr sitesini yeni sahipleri ile yeniden yapılandırdık.


  Marcamarca Team

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetiniz'le çözüme ulaştırmak için buradayız.
  En yakın zamanda hizmetinizdeyiz.

  Saygılarımızla;

 • Yunus Emre D.
  21 Eylül
  01:37

  Paramı geri iadesini talep ettim.