28 Eylül 2015

Marcamarca.com.tr 3 Aydır Geri Ödeme Yapılmadı!

Temmuz ayında aldığım ayakkabıyı 1 hafta olmadan geri götürüp teslim ettim ve paramı geri iade ettim. 10 gün içinde geri iade olacak denildi fakat tam 3 ay oldu türlü türlü arayıp yok şu kadar bakiye verelim başka bir şey alın ve benzeri şeyler denildi. Ama ben para talep ettim fakat hala ödenmedi.

Yunus 150 Okunma

Cevaplar

 • Yunus'un Teşekkür Mesajı26 Mart 2016

  Mağduriyetim giderildi teşekkürler. :)

 • Yunus16 Mart 2016

  18 Mart cuma gününe kadar bana geri dönüş yapılmadığı gün dava açılacaktır.

 • Yunus16 Mart 2016

  Kesinlikle yalan ve dolandırıcı olmaya devam etmeye çalışıyorsunuz. Kesinlikle hiçbir şekilde beni tatmin etmiyorsunuz. Bana şimdi 50 TL çek verelim diyorsunuz ve bunu 5 farklı alışerişte kullanıcaksınız diyorsunuz. Böyle bir saçmalık var mı? Benim verdiğim para 76 TL'sizin verdiğiniz 50 TL ve o site de 10 TL'lik hiçbir şey yok. Yani 250 TL daha zarara sokacaklar. Ben başka bir ayakkabı seçtim onu gönderin yeter hakkımı da helal etmiyorum. Bu konuda burada kapansın. hiçbir şekilde sizden de siteden de memnun kalmadım. Benim mağduriyetimi artık lütfen giderin rica ediyorum.

 • Marcamarca.com.tr Temsilcisi11 Şubat 2016

  Kurumumuzun ve müşterilerimizin, her şeyin en iyisine layık olduğu fikri ile yola çıktık . Daha kaliteli hizmet sunabilmek ve sizlerin güvenini yeniden kazanıp büyüyebilmek için müşteri memnuniyetini politikamız ile marcamarca.com.tr sitesini yeni sahipleri ile yeniden yapılandırdık. Marcamarca Team Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetiniz'le çözüme ulaştırmak için buradayız. En yakın zamanda hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla;

 • Yunus21 Eylül 2015

  Paramı geri iadesini talep ettim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön