05 Eylül 2013 #1996003

Mapfre Genel Sigorta Yan Sanayi Parça Kullanıyor!

24, 08, 2013 tarihinde kaza yaptım. Karşı taraf hatasını kabul etti tutanak tuttuk, ben yüzde yüz haklıyım. Expertiz geldi evrakları verdik. Tamircime yan sanayi ucuz parça alıp takması söylenmiş. Benim aracım daha 28000 'de orijinal değişeni olmayan bir araç.


Kazadan önce orijinal olan parçalar neden yan sanayi oluyor. Poliçelerde böyle uygulamaları olduğunu belirtseler, Mapfre Genel Sigorta'dan kimse poliçe almaz. Bu uygulamanın firmanın uygulaması mı , yoksa experlerin sorunumu merak ediyorum. Sigorta satın alırken iki kere düşünüp araştırmadan almamak gerek. Dosya no. 4100102290.

Baki 204 Okunma

Cevaplar

 • Baki03 Kasım 2014

  poliçe alırken ikikere düşünün. ısrarla yan sanayi parça kullanıldı.

 • Mapfre Sigorta Temsilcisi20 Eylül 2013

  Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

 • Baki13 Eylül 2013

  mapfre sisorta da tık yok haalaa cevap bekliyorum. haklarımı sonuna kadar savunacağım.Gerekli her mercie gitmekten,ulaşmaktan usanmıyacağım.

 • Mapfre Sigorta Temsilcisi06 Eylül 2013

  Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön