17 Nisan 2013 #1747764

Mapfre Genel Sigorta 'ya Ulaşamıyorum!

Aracımı 2011 yılı ocak ayında Mapfre genel sigortadan kasko yaptırdım.kaskomun bitmesine 1 ay kala anahtarımın kaybolduğunu bildirdim.kasko poliçemin anahtar kaybını karşıladığından emin olduğum için aklıma hiç şüphe vs gelmedi.aradan 3 ay geçti,5 ay geçti, 10 ay geçti derken tam tamına 15 ay geçti.


Halen ne arayan ne soran ,tek bir ses yok.geçen hafta poliçenin altında bir telefon numarasını çevirdim karşımdaki beyefendi anlaşılmaz bir şeyler ,taşındık vb herhalde,söyledikten sonra bir telefon numarası verdi burayı arayın dedi.tahmin edersiniz ki o telefonu da bir açan olmadı.halen bekliyorum bir arayan olur mu diye.

Cenk 112 Okunma

Cevaplar

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Cenk Daban tarafından beklenen bilgiler tarafımıza ulaşmadığından ilgili şikayet kapatılmıştır. Bilginize. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Cenk Daban, Başvurunuz ile ilgili kontrollerin sağlanabilmesi için Poliçe numaranızı, Hasar dosya numaranızı, Araç plakanızı ya da TC kimlik numaranızı iletmenizi rica ederiz. Bilginize. Saygılarımızla, Mapfre Genel Sigorta A.Ş.

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön