01 Mayıs 2013

Mapfre Genel Sigorta Şikayetime Dönüş Yapmadı!

Mapfre Genel Yaşam sigortanın merkez acentesinin ısrarlı tavsiyesi üzerine 31. 12. 2009 da başka şirkette iptal ettiğim bireysel sigorta yerine katkılı yaşam sigortası poliçesi yaptırdım. Yıllık 3000 TL primi bir defada ödedim ve her yıl 31 Aralıkta bu şekilde ödeyeceğimi belirttim ve poliçeye yazdırdım.

Mapfre bu şekilde sonraki yılda toplu tek çekim yapmasına rağmen, kendince değişiklik yaparak benden peşin ve toplu aldığı parayı, aylık 100 TL gibi aidatlara bölerek ta 2014 sonuna kadar beni alacaklandırarak.

Saf gibi 2 yıl önceden avans ödeme yapmam gibi tuhaf bir durum yaratmış. Ödediğim parayı zamanında sisteme dahil edip nemalandırmayarak bana zarar vermiştir. Şikayetime dönüşte yapılmadı.

Mehmet 72 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet06 Mayıs 2013

    Sayın ilgili, konu ile ilgili belgeleri de şirketinize faksladım ve mail attım. Ama hala bir dönüş bile yapılmadı. Sigorta şirketi olarak nasıl bu kadar duyarsız kalınıyor aklım almıyor. Beş ayı geçti ama hep aynı cevap veriliyor. Ortada ya bir yanlış yada çok farklı bir durum söz konusu. Her iki durumdada mağdur olan benim ve bir an evvel düzeltilmesi lazım.

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön