06 Temmuz 2015

Mapfre Genel Sigorta Servis Hizmeti Çok Kötü!

Aracıma bir araç arkadan çarptı 8/8 kusurlu ve maalesef Mapfre Genel Sigorta'lı bir araçtı. Aracımı tamir ettirmek için servise 10 gün sonraya randevu verdiler. Serviste ise 14 gün bekledik sadece tampon ve iki stop için aracı almam için çağırdılar yoldayken hiçbir laflarına güvenmediğim için tekrar aradım servis içinde arabamı bir başka arabaya çarptıklarını söylediler. Aracımın sol arka kapı ve çamurluğunda ufak hazar vardı ve çamurluğun boyası kalkmıştı. İkitelli atölye şefi göz göre göre beni yanıltmaya çalıştı hemen düzeltir veririz diye boya hasarını göstermeden durumu kurtarmaya çalıştı. Boya hasarı var görmüyor musun dediğimde ben dikkat etmemişim dedi.

Hacer 491 Okunma

Cevaplar

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön