03 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1776415

Mapfre Genel Sigorta Ödeme Yapmıyor!

Aracıma mapfre genel sigortadan kasko yaptım. Aracımın motoruna fare girmiş kaput içindeki birçok kabloyu kemirip zarar vermiş. Arızayı gidermek için sanayide bir servise gidip aracımı kontrol ettirdiğimde zararın baya fazla olduğunu öğrenince kaskoma başvurdum. Onlarda aracımı çekip Mapfre genel sigorta servisine götürdüler aracıma dosya açılacağı zararın taraflarından giderileceği söylendi.


Aracım 5 gündür orada aracımın durumunu öğrenmek içi aradığımda aracın kablolarını fareni yemediğini başka birşey olduğunu söylediler o başka birşey nedir bilinmiyor. Parasını ödersem yapacaklarmış. Kasko karşılamıyor. Mapfre genel sigortadan servisinden hizmetlerinden şikayetçiyim.

Volkan 212 Okunma

Cevaplar

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

  • Volkan06 Mayıs 2013

    M.Genel sigorta Genel müdürlüğü olarak bana hiç bir şekilde çözüm üretemediler.Ben defalarca aramama rağmen tamam notlarınızı aldık gereği yapılacak size döneceğiz en kısa zamanda ama sonuç yok .benim bu kadar aramama rağmen bana bir kere dönmediler.her seferinde ben aradım.bana telefonda Antalya bölge müdürlüğü sizi aradı bilgilendirdi diyorlar beni arayan yok.Bende bügün Antalya bölge müdürlüğünü aradım sonuç nedir diye bölge müdürümüz gökhan beyin emri kesinlikle ödeme yapılmayacak dosyanız ret cevabı aldım ayla hanımdan.Bunun üzerine genel müdürlüğü aradım oradanda hiç bir şekilde yardımcı olamayacakları cevabını aldım yetkinin Antalya bölgede olduğunun onların bir yaptırımı olamazmış.Zaten Antalya bölge müdürlüğü taraf ben sorunu yaşadığım kurum genel müdürlüğünde orası ne derse odur demesi saçmalık.genel merkezde bölge müdürlüğüde hiç bir şekilde çözüm sunamadı.Ayrıca şikayet ettiğim için buradaki bölge personelinin telefondaki konuşma şekilleri rezalet.kurumsal bir firma böyle olamaz.Aracımı kendi olanklarım ile yaptırıyorum 10 gündür aracım yok.kaskolu sanıyordum aracımı kaskomunda olmadığını varkına vardım M.Genel sigorta sayesinde.M.genel sigorta ilgisiz ve umursamaz kurum olduğunu anladığım için sigorta tahkim kurumuna gerekli belge dökümanlar ile şikayet edeceğim.para masraf ikinci planda artık bu birazda onur işi oldu.sonuna kadar hakkımı savunacağım.Ayrıca aynı otoparkta babamın aracı var kaskosuda var başka şirketten 2001 model skoda aynı şekilde o aracada fare motor kısmına atıkları biriktirmiş zarar verdimi bilmiyoruz ama gerekli bildirimi yaptık gereğini yaparız cevabı aldık demekki sigorta var sigorta var .babamın aracıda aynı otoparkta olduğu için şikayetimde onuda emsal göstereceğim.

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler