01 Nisan 2013 #1718142

Mapfre Genel Sigorta Müşteriye Önem Vermiyor!

CepKask cep telefonumu bekleterek oyaladılar. geç gönderdiğimi kanıtladım yapıyoruz dediler iptal ettiler. yapıyoruz dediler yine iptal ettiler Mapfre aradım bunlar ne yapıyor dedim. Müşteri memnuniyeti için biz ilgileneceğiz dediler sonra yapılıyor tamam dediler 4 5 gün sonra bi mesaj oda kargo şirketinden kargonuz gelmiştir ne kargosu nereden CepKask niye gönderdiniz dedim 5 gün ü yine bahane ettiler.


Demek ki Mapfrenin müşteri memnuniyeti bu kadar.bugün aradım Mapfre dava açın diyorlar resmen beni dinlemiyorlar telefonu CepKask yüzüme kapatıyor. oyalıyor diyorum ilgilenmiyorlar. ben yapamayacaklarsa paramı istiyorum . oyaladılar telefonu çürüttüler !

Emre 119 Okunma

Cevaplar

 • Emre02 Mayıs 2013

  Bana bilgilendirme yapilmadi ne sacmaliyorsunuz anlamiyorum.

 • Mapfre Sigorta Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

 • Emre08 Nisan 2013

  kimseye tavsiye edilmecek cepkaskin kimsenin memnun kalamayacagi bir sirket mapfre. oyalayanlar yalan dolan ceviren sirket. diyorum ki herkes sizden sikayetci internette onlari bosverin diyolar demekki herkezi buraya yolluyorsunuz . musteri memnuniyeti bumudur! telefonu yuzume kapatan cepkask benimle dogru duzgun ilgilenmeyen mapfre yaziklar olsun yapacagiz demenize sigorta tahkim kuruluna basvurmak son karar fakat 5 gun gec gonderdigimi biliyolar mazaretimide onayliyolar ama hakkiniz yok diyolar. memnuniyet sifir. aman ilgilenmeyin arkadaslar kimseye tavsiye etmeyin mapfreyi yabanci sirketler avrupa insani gibi davraniyor ilgileniyor siz bosver anlamaz cahiliz diyegorup ilgilenmiyorsunuz.kimseye tavsiye edilmecek cepkaskin kimsenin memnun kalamayacagi bir sirket mapfre. oyalayanlar yalan dolan ceviren sirket. diyorum ki herkes sizden sikayetci internette onlari bosverin diyolar demekki herkezi buraya yolluyorsunuz . musteri memnuniyeti bumudur! telefonu yuzume kapatan cepkask benimle dogru duzgun ilgilenmeyen mapfre yaziklar olsun yapacagiz demenize sigorta tahkim kuruluna basvurmak son karar fakat 5 gun gec gonderdigimi biliyolar mazaretimide onayliyolar ama hakkiniz yok diyolar. memnuniyet sifir. aman ilgilenmeyin arkadaslar kimseye tavsiye etmeyin mapfreyi yabanci sirketler avrupa insani gibi davraniyor ilgileniyor siz bosver anlamaz cahiliz diyegorup ilgilenmiyorsunuz.

 • Emre05 Nisan 2013

  3 gundur ne arayan var ne soran urunu. Cepkask kabul etmeyecekse neden benden faks istediler neden yapcaz dediler yapilamayica bahane tekrar 5 gun sizi kimseye tavsiye etmeyecegim kimse guvenmesin. Sigorta tahkim kuruluna mi gitmek gerekiyor illa

 • Mapfre Sigorta Temsilcisi02 Nisan 2013

  Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön