25 Nisan 2013 #1763880

Mapfre Genel Sigorta İptal İşlemini Yapmıyor!

Mapfre Genel Sigortaya bağlı Kuzey Sigorta Acenteliği tarafından ben ve eşim adına yapılan özel sağlık sigortasını iptal için ilgili Acente ile görüştüğüm halde iptal edilmedi.


Mapfre Genel Sigorta Acil Vakalar Sağlık Sigortası Özel Şartları 10. Maddesinde “Sigortalı’nın poliçenin tanzim tarihinden sonra 30 gün içinde iptal talebinde bulunması halinde; rizikonun gerçekleşmediği durumlarda poliçe başlangıç tarihi itibariyle iptal edilir ve ödenen primler kesintisiz Sigortalı’ya iade edilir. ” denmektedir.


091401024341784 numarası ile ben ve eşim düzenlenen poliçenin iptal edilmesini, kredi kartımdan kesilen ücretin iadesini istiyorum.

Şenay 168 Okunma

Cevaplar

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön