26 Ağustos 2013 #1976135

Mapfre Genel Sigorta İki Haftadır Onarım İçin Onay Vermiyor!

34 YM *** plakalı Toyota Corolla marka aracıma park halindeyken Mapfre Genel Sigorta 'ya kayıtlı ehliyetsiz bir sürücünün kullandığı servis minibüsünün çarpmasıyla hasar oluştu. Karşı tarafın %100 kusurlu olduğu , olay yerine gelen polis tutanaklarıyla sabit.


Exper raporu tutulup dosya sigortaya bildirilmiş olmasına ve bütün evrakların tamamlanmasına rağmen Mapfre Genel Sigorta tamir için gerekli onayı vermediğinden , anlaştığım servis aracımın tamirine başlayamadı. Aracımı işe gidip gelirken kullandığımdan ve yerine alternatif araç bulamadığımdan ; 2 haftadır çok ciddi sıkıntı yaşamaktayım. Mapfre Genel Sigorta'nın biran önce servisime onay vermesini ve gerekli tamir işlerini başlatmasını talep ediyorum.

Ömer 297 Okunma

Cevaplar

  • Ömer24 Ekim 2013

    22.gün exper onarım için servisime onay verdi yaklaşık 10 gün yurtdışından parça beklendi ve bir haftada aracımın onarımı sürdü. 40 gün sonunda aracıma bindim. Gecikmelide olsa mapfre piyasada sağlam ve saygınlığı olan bir şirket ve mağdur olmuyorsunuz.

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön