27 Şubat 2013

Mapfre Genel Sigorta Hizmetin Yerine Getirilmemesi!

Teknosadan aldığım Galaxy Note II'nin asla kırılmaz dedikleri telefonun ekranı çok kısa bir mesafeden yere düşerek kırılmış ve kasası ezilmişti.Telefon için aldığımız Cepkask paketi gereğince sigorta şirketini aradım, sorunun ne olduğunu detayları ile anlattım.


Sigorta çalışanı telefonun belli bir sürede teslim edilmesi gerektiğini hiçbir şekilde hatırlatmadığı gibi çok geçmeden gönderdiğim telefonum süre aşımı sebebiyle tamir edilmeden iade edildi. Sigorta şirketleri sattıkları hizmetin arkasında durmalı,sorun çıktığında yerine getirmelidir.


Gayrı ciddi,kaşesiz, imzasız,müşteriyi ciddiye almayan bir yazı ile sorun giderilmeden iade edilmiştir. Amaç satış olmasın, müşteriye de memnuniyeti olsun.

Sinem 212 Okunma

Cevaplar

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi05 Mart 2013

    Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

  • Sinem27 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Telefona ek olarak sigorta hizmet paketi satın almış olmakla bu hakkımızı kullanamıyoruz. Ne demek oluyor gün aşımı gerçekleştiği için tamir etmeden iade etmek. Hatırlatma yapılmadı, ikaz edilmedi. Telefon görüşmeleri sabit. Neden satın aldığım paketin hizmetini göremiyorum? Sizin hizmetinizin eksikliğinden dolayı neden müşteriyi mağdur ediyorsunuz?

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön