12 Nisan 2013 #1740122

Mapfre Genel Sigorta Hizmet Vermiyor!

Mapfre Sigorta güvencesinde kurulmuş olan Teknokask sigorta güvencesinde Hp marka bir pc aldım . kargoya vermek için paketleme yaparken ekranı kırıldı . bende telaş yapmadan Teknokaska gönderdim bilgisayarı . bu durumun sigorta dahilinde olmadığını söylediler . kısacası sigorta nın varlık sebebini burada sorgulamak istemiyorum .


Bu gibi durumlarda üzerlerinden işi atmak müşterilerini zor durumda bırakmak için bir hareket olarak yorumladım. bu gün itibariye bilgisayarı almam üzerinden 11 gün geçti. ve ben sadece 2 gün kullanabildim bilgisayarımı . Teknokask tan şikayetçiyim . hizmet kalitesinden memnun değilim . sorun çözme istekleri yok..

Emre 66 Okunma

Cevaplar

 • Emre02 Mayıs 2013

  ben bilgilendirme almadım ?????

 • Mapfre Sigorta Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

 • Emre16 Nisan 2013

  gerekli bilgilendirmeyi ne zaman yapacaksınız.

 • Emre13 Nisan 2013

  umarım karşıma çözümle çıkarsınız ..

 • Mapfre Sigorta Temsilcisi12 Nisan 2013

  Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön