15 Temmuz 2013

Mapfre Genel Sigorta Hırsızlık Sonucu Hasarımı Karşılamıyor!

17.06.2013 tarihinde açık alanda yanımda duran telefonumu hırsızların kapıp kaçtığını gördüm. hırsızı yakaladım ama o sırada hırsız telefonumu başka bir arkadaşına verip çoktan kaçırmış. CepKask satış esnasında bu gibi durumlarda zararımı karşılayacağını söylemiş olmasına rağmen, Mapfre Genel Sigorta olaydan sonra sorumluluğu reddediyor.


Satış yaparken her şeyi karşılayacağını söyleyen bu sigorta firmaları , bu gibi durumlarda genelde sorumluluk reddi yöntemine gidiyorlar. Sayelerinde 250 liram çöpe gitti . Buna telefonumu da dahil edersek zararım toplamda 2500 liralara ulaştı. Benim gibi bir çok kullanıcıyı garanti kapsamında olmasına rağmen ne masraf karşılıyorlar nede doğru düzgün işlerini yapıyorlar!

Alper 212 Okunma

Cevaplar

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön