25 Mayıs 2016

Mapfre Genel Sigorta Haklı Varikosel Ameliyatını Reddediyor...

Mapfre Genel Sigorta'da sağlık sigortam vardır. Bilateral kasık ağrı" sebebiyle 20.05.2016 tarihinde Grup Sağlık Sigorta poliçesiyle anlaşmalı bir hastaneye gittim.
Tetkik ve yapılan testler sonucu hastalık tespit edilmiştir ve operasyona karar verilmiştir.

Fakat, hasta şikayetinde, tetkikte veya teşhiste kısırlık bulunmamasına rağmen, sigortacı firma "kısırlık tedavisinde ilgili ameliyat kapsanmaz" maddesini ileri sürerek provizyonu defalarca reddetti. Usg sonuçları ve doktor raporunda açıkça aksi belirtiliyor. Hastalığın teşhisinde veya şikayette kısırlık olmadığı gibi hasta evli değildir, kısırlık şikayeti olmamıştır, zaten kısırlık söz konusu da değildir.
Çözülmezse dava açacağımı belirtirim.

Onur 406 Okunma

Cevaplar

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi27 Mayıs 2016

    Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE Genel Sigorta A.Ş

  • Onur27 Mayıs 2016

    Bu sigorta firmasında Mapfre üzerinde sağlık sigortam vardır. Bilateral kasık ağrısı sebebiyle 20.05.2016 tarihinde Grup Sağlık Sigorta poliçesiyle anlaşmalı bir hastaneye gittim. Tetkik ve yapılan testler sonucu hastalık tespit edilmiştir ve operasyona karar verilmiştir. Fakat, hasta şikayetinde, tetkikte veya teşhiste kısırlık bulunmamasına rağmen, sigortacı firma "kısırlık tedavisinde ilgili ameliyat kapsanmaz" maddesini ileri sürerek provizyonu defalarca reddetti. Usg sonuçları ve doktor raporunda açıkça aksi belirtiliyor. Hastalığın teşhisinde veya şikayette kısırlık olmadığı gibi hasta evli değildir, kısırlık şikayeti olmamıştır, zaten kısırlık söz konusu da değildir. Prim ödediğim haklı talebim çözülmezse dava açacağım.

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi25 Mayıs 2016

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön