02 Mayıs 2013 #1774865

Mapfre Genel Sigorta Eksper Geç Geldi!

22-04-2013 tarihinde yapmış olduğum kaza sonucu gerekli tutanakları doldurup,resimleri de çekerek servisime gönderdim.%100 karşı taraf kusurlu olduğundan bunun onayının Mapfre Genel Sigorta ekspertizi tarafından gelmesini de yaklaşık bir hafta bekledim.


Gelen sonuçta hatalı müşteriniz olduğu ve aracın yapılması için onay verildiği servisim tarafımdan bana bilgi veridi..ancak bu bilginin yanı sıra Mapfre Genel Sigorta tarafından aracıma yan sanayi parçaları takılmasına onay verildiği orjinal takılmasına onay olmadığını da bildirildiler.


Karşı tarafı aradığımda ve bu durumda mağdur olduğumu söyledim .cevap sigorta şirketimizin kanunları.böyle dediler.

Belkız 304 Okunma

Cevaplar

  • Belkız07 Mayıs 2013

    MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş. Müşteri İlişkileri Departmanı'na 22-04-2013 tarihinde yapmış olduğum kaza ile ilgili şikayetimden dolayı Mapfre genel sigorta müşteri İlişkileri departmanından 06-05-2013 tarihinde beni arayıp bilgilendiren Aşkun Bey'e çok teşekkür ederim.Kaza yaptığım günden itibaren konu ilgili gerçekten bilgi veren bu kişiye tekrar teşekkürler.. Ama halen anlayamadığım bana YAN SANAYİ diye birşey olmaz dediniz ama aslında aracın ya ORJİNAL parçası olur ya da YAN SANAYİ dediğimiz başka firma parçası olur..ORJİNAL'E benzer parça diye birşey olmaz.. Herşeye rağmen tarafıma vermiş olduğunuz bilgi için kendi adıma teşekkürler...

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön