15 Ekim 2016 #6696457

Mapfre Genel Sigorta Dosyamla İlgilenilmedi!

04.06.2016 tarihinde punto Evo 1.3 multijet diynamic aracımla kaza atlatmış ve aracım pert duruma geçmiş durumdadır. Kazada %100 karşı taraf suçlu olmakla beraber o zamandan bu zamana kadar dosyamla ilgilenilmedi. 04.10.2016 tarihinde kargo ile gönderilen evraklarla bana 33 bin liralık bir teklif gönderildi. Daha önce aracımın ederi hakkında bilgiye sahip olmadıkları ve araç piyasası hakkında yardım için örnek göndermemi istediler. Aracıma yakın olan ilanları (km 49 bin hasar 0 değişen 0 boya 0) araç ilanlarını gönderdim. Aracının değeri 38-40 bin civarıdır. Dosyamdan sorumlu olan (4200347***/1) yetkili M.. Y.. ilgilenmediği gibi hoş olmayan üslupla 14.10.2016 tarihinde ''dostum sana yazılar geldi mi? Ne yapacaksın kabul mu ediyorsun yoksa hukuki yollara mı başvuracaksın? '' dedi. Beni böyle mağdur ederden şikayetçi olup ayrıca hakkım olanı aracımın ederini talep etmekteyim.

Erdi 760 Okunma

Cevaplar

 • Erdi28 Ekim 2016

  Sayin yetkili; Yapilan bilgilendirme şu şekilde olup herhangi tatmini söz konusu değildir. Aracinizin değeri bu şekilde tespit edilmiştir. Kabul ediyor musunuz hukuki yollara mi başvurucaksiniz? Malesef beni oyalıyorsunuz başka bir şey değil bu!

 • Mapfre Sigorta Temsilcisi28 Ekim 2016

  Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla

 • Erdi26 Ekim 2016

  Sayin yetkili; Henuz herhangi bir geri dönüş veya bilgilendirme tarafıma gelmemiştir. Şirketinizin müşterileriyle ne kadar ilgisiz olduğunu tekrar üzülerek söylemek durumundayim. 5 ayda kapatilamiyacak bir dosya olmamasi durumunu ve aracımın değer karşiliğinin tarafıma sunulmamasi ayrı utanç verici husustur. Şirketinizi gözümde büyütmüş olmamla alakalı maalesef ki çevremde bulunan insanlara şirketinizin tutumunu söyleyerek kötü olan ilişkimizi yaymaktayim imaj kabı olacaksa da hak ediyorsunuz.

 • Mapfre Sigorta Temsilcisi17 Ekim 2016

  Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön