20 Eylül 2013 #2021521

Mapfre Genel Sigorta Burun Ameliyatını Karşılamıyor!

Mapfre Genel Sigorta kronik Sinüzit ameliyatımı karşılamıyor. Sebebi Medikal ekibindeki çok bilmişlerin burun ameliyatıma gerek olmadığına karar vermeleri. Gittiğim doktor bu ameliyatı olmazsan ilerde tansiyon hastası olursun, kalp yetmezliği olur ve yeteri kadar oksijen alamadığın için iç organların tahrip olur diyor ; fakat Mapfre Genel Sigorta'nın çok bilmiş Medikal ekibi gerek yok diyor.


Sizin yetkiniz ve bu konudaki bilginiz ne ki ameliyat olmasına gerek yok diye karar veriyorsunuz. Her burun ameliyatı estetik amaçlı yapılmaz kardeşim, anlayın artık bunu. Madem böyle bir karar vereceksin , çağırırsın hastayı ya da güvendiğin bir hastaneye yönlendirirsin , doktor sizi yönlendirir. Nasıl iş bu?

Burak 772 Okunma

Cevaplar

  • Burak24 Eylül 2013

    Yapılan bilgilendirme benim mağduriyetimi gidermedi. kurumunuzun dönmüş olduğu cevap; Sinüzit operasyonu için almış olduğumuz referans hekim görüşü ile operasyonun gerekmediği tespit edilmiş olup; Endikasyonu olmayan tedaviler kapsam dışı olması sebebiyle karşılanmamıştır. ameliyatın gerekli olmadığına kim karar veriyor?!!

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön