18 Şubat 2013

Mapfre Genel Sigorta Aracımı Yan Sanayi Parçalarla Yaptırdı!

4100057965/1 sayılı dosya ile karıştığım bir kaza için yukarıdaki sigorta şirketi tarafından haklı bulunarak aracımın yapımı için Kocaeli Gebze bir servise bıraktım. Aracım 2006 Toyota Avansis. On cam+on iki far+sağ ayna+arka stop farı hepsi çakma yan ürünleriyle değişmiş. hiç biri suan iş görmüyo. Ve gerçek ürünlerin neredeyse 10/1 fiyatı.


Bilen var mı acaba mahkemeye versem 100 100 karşı araç kusurluydu ve aracımı yapmak zorundalar ama bu orjinal parçalarla olması gerekmiyor mu? benim değişmek zorunda kalan tüm parçalar orjinal idi. Servis aracın az kalsın perte çıkacaktı diyor bu benim için zarar mı? Lütfen yardımcı olun çok ama çok mağdur oldum. Ve mahkemeye gitme konusunda kararsızım?

İsmail 118 Okunma

Cevaplar

  • İsmail20 Şubat 2013

    Kesinlikle yalan söylüyorlar ilgili şirket firmasından beni hiç bir kimse aramadı.

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön