12 Eylül 2013 #2009145

Mapfre Genel Sigorta Ameliyat Masrafımı Karşılamıyor!

A**Sigorta'da bulunan sağlık sigortalarımız ,bir acentedeki arkadaş tarafından geçişimiz Mapfre Genel Sigorta'ya yapıldı. Burnumdan nefes almakta güçlük çektiğim için doktora gittim . Burun etlerimin şişmesi ile ilgili önce ilaç tedavisi uygulandı , geçmeyince doktorum ameliyat kararı aldı.


Fakat bu zamana kadar bütün muayene ve tetkiklere onay veren sigorta şirketi , ameliyat için onay vermedi. Bunun sebebi olarak da ** Sigorta müşterisi iken , aynı sorun ile muayene olmam gösterildi. ''Peki madem sıkıntı olacaktı neden geçişimi yaptınız?'' dediğimde; ''*** Sigorta bu konu ile ilgili bilgi verilmedi'' dendi. Bunda benim suçum ne? Ben neden mağdur ediliyorum. Acil cevap bekliyorum.

Güngör 212 Okunma

Cevaplar

  • Güngör20 Eylül 2013

    Şikayetimle ilgili ne site üzerinden ne de telefon ile hiçbir dönüş yapılmadı. Adamların umurunda bile değil. Parayı alırken böyle değiller :(

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

  • Güngör13 Eylül 2013

    Bugün posta yolu ile Mapfre Genel Sigorta tarafından gönderilen yazı elime ulaştı burada; ''doldurulan Ferdi sağlık Sigortası başvuru formunda bu rahatsızlık ile ilgili beyanım bulunmadığı tespit edilmiş. Bu nedenle tedavi giderleri kapsam dışında bırakılmış'' diye yazıyor. İyi de birader bu formu ben doldurmadım ki , acente personeli doldurdu..! Acente arkadaş müşteri kapabilmek için bunu forma yazmadıysa ben ne yapabilirim.. Sigorta şirketleri ve acentelerin hatasının ceremesini neden hep müşteriler çekiyor..?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön