13 Nisan 2013 #1740997

Mapfre Genel Sigorta 2 Aydır Parça Temini Yapamadı!

12-02-2013 de geçirmiş olduğumuz kazada karşı tarafın sigortası olan Mapfre Genel Sigorta yı ne zaman arasam dosyanız henüz kapatılmamış oluyor kazalı parçaların hepsi tedarikten yan sanayi geldi sanki üstünden yan sanayi sokulmuş gibi , gelemeyen parçalar ise on cam, cant, lastik vs. bir türlü gelmiyor acaba bunların yan sanayi sini bulamadılar ondan mı gelmiyor bekliyorum.


Bu gün tam 2 ay oldu bir dosya bu kadar uzar mı yazık insanlara yapmayın bunu yok mü bu hakkı arayacağım yer .sigorta denizli şube, İzmir bölge İstanbul genel md. hepsi birbirinin tlf. no şu veriyor bana .exper deseniz karşı tarafın alkol raporunun asli gibidirini istiyor fotokopisi yetmezmiş bu gidiş mahkemede.

Ali 130 Okunma

Cevaplar

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön