Mapfre Genel Sigorta TeknoKask Ödemesinin Yapılmaması!

Yilmaz M. |

2012 yılında Teknosa'dan satın aldığım fotoğraf makinasına 1 yıllık TeknoKask Sigortası yaptırdım. Cihaz kaza sonucu suya düşerek arızalandı ve sigorta süresinde olan bu kaza nedeni ile ilgili firmaya tamir edilmesi için gerekli evraklar ile 2013 yılı 6. veya 7. ayında kargo ile gönderdim. Ayrıca arızayı web sayfası üzerinden bildirdim (Dosya No: 10084387).

İlgili firma 2013 Şubat ayında gönderdiği e-posta ile cihazın tamir edilemediği ve ödeme kararı çıktığını bildirdi. Kendilerine e-posta ile IBAN hesap numaramı göndermeme rağmen halen ödeme yapılmadı. Defalarca e-posta ile konuyu sormama rağmen cevap verilmemektedir. İstenildiği taktirde e-postaları gönderebilirim.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Nisan
  16:12

  Sayın İlgili,

  Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı
  MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

 • Yilmaz M.
  14 Nisan
  13:47

  Şikayetim üzerine ilgili sigorta şirketinin tarafıma cevap olarak gönderdiği ileti aşağıdadır. Firma sorumlunun kendisi olmadığını, aracı firma olduğunu ve onlar üzerinden işlemlerimi yapmam gerektiğini bildirmekte. Ama hizmetin reklamlarında bunu belirtmeyerek tüketiciyi yanlış yönlendirmeyi bir pazarlama tekniği veya pazarlama mucizesi olarak gördüğünü satır aralarında gizlemektedir.

  Sonuç olarak söylenecek tek bir şey var tüketici mahkemesine giderek sorunumu yasal yollardan gidermek ve Mapfre Genel Sigorta şirketinin hizmetlerinden satın almamak ve çevremdeki herkese de bunu açık açık bildirmek.

  Firmanın gönderdiği e-posta:

  Sayın Yılmaz Mutlu,

  başvurunuza istinaden inceleme yapılmıştır. Fotoğraf makinenizin hasar dosya incelemesi CepKask firması tarafından yapılmıştır.

  Tarafınıza ödeme yapılacağı bilgisi şirketimiz tarafından iletilmemiş olup CepKask firması tarafından iletilmiştir. İlgili talebinizi CepKask firmasına iletmeniz gerektiğini bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  cRM-Müşteri İlişkileri Yönetimi Departmanı

  MAPFRE genel SiGORTA

  Yenişehir Mah. Irmak Cad. No..: 11

  34435 Beyoğlu-Dolapdere / İstanbul

  Fax: +90 212 377 51 58

  info@mapfregenelsigorta.com

 • 26 Mart
  14:17

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,


  Müşteri İlişkileri Departmanı
  MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş