Mapfre Genel Sigorta Poliçemde Oto Cam Yerli Logosuz Cam İle Değiştirilecektir Diye Belirtmedi!

Hülya T. |

Poliçemde cam kırılması: ''Cam hasarlarında değişimin şirketimiz anlaşmalı cam servisleri olan yerine farklı servislerde yapılması halinde, ödenecek tazminat tutarı üzerinden % 15 oranında tenzili muafiyet uygulanacaktır. Bu muafiyet sıfır, bir ve iki yaş olan hususi ve kamyonet araç türünde uygulanmaz. '' diyor.

Beni yönlendirdikleri cam servisi ise orijinal cam yerine yerli logosuz bir cam takılacağını söylüyor. Poliçemde orijinal takılmayacak diye bir ibare yok. Örneğin Anadolu Sigorta müşterilerine poliçelerinde anlaşmalı servislerde yerli malı/logosuz takılacak diye ibare koyuyor. Bu durumda arabama anlaşmalı cam servisinde yerli/logosuz takılamaz.

Etiketler :

Eksik - Kusurlu Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hülya T.
  16 Ekim
  09:12

  Mapfre Genel Sigorta otomobilimin camı ile ilgili daha önceki şikayetime yönelik tarafıma herhangi bir dönüşleri (irtibata geöme) olmadığı gibi okuyucuları yanıltacak şekilde doğru olmayan bir beyanda bulunmalarından şikayetçiyim.

 • Hülya T.
  01 Ekim
  15:48

  Bir önceki yorumumdaki hata nedeni ile yeniden yazdım.
  Maphre sigorta benimle hiçbir iletişime geçmediği halde sanki burada konu çözülmüş gibi bildirmektedir.
  Aslında benim için üzücü olan şey Citreon Picasso marka arabamın Maphre kaskosunu Citroen bayi aracılığı ile yaptırmıştım. Üstelik genişletilmiş sigorta idi. Şimdi ortada kaldım. Kendimi kandırılmış hissediyorum. Aslında sigorta şirketlerinin büyük çoğunluğunun cam olayında müşterilerini kataküleye getirdiğini anladım. Anadolu Sigorta müşterilerine poliçelerinde anlaşmalı servislerde yerli malı/logosuz takılacak diye ibare koymaktadır. Ben de bunu bilir baştan kabul etmezdim. Farklı bir sigorta yaptırırdım.

 • Hülya T.
  01 Ekim
  15:45

  Maphre sigorta benimle hiçbir iletişime geçmediği halde sanki burada konu çözülmüş gibi bildirmektedir.
  Aslında benim için üzücü olan şey Citreon Picasso marka arabamın Maphre kaskosunu Citroen bayi aracılığı ile yaptırmıştım. Üstelik genişletilmiş sigorta idi. Şimdi ortada kaldım. Kendimi kandırılmış hissediyorum. Aslında sigorta şirketlerinin büyük çoğunluğunun cam olayında müşterilerini kataküleye getirdiğini anladım. Anadolu Sigorta müşterilerine poliçelerinde anlaşmalı servislerde yerli malı/logosuz takılacak diye ibare koymalıydılar. Ben de bunu bilir baştan kabul etmezdim. Farklı bir sigorta yaptırırdım. Kocaman bir firmanın buraya yalan yazması da daha kahredici.

 • Hülya T.
  01 Ekim
  14:14

  Merhaba,
  mapfre sigorta tarafından tarafıma hiç bir dönüş olmamıştır. Yukarıda yazılanların hiçbirinin aslı yoktur.

 • 30 Eylül
  10:49

  Sayın İlgili,

  Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı
  MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

 • 22 Eylül
  09:05

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,


  Müşteri İlişkileri Departmanı
  MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş