19 Şubat 2013

Mapfre Genel Sigorta Poliçe İptalini Yapmıyor!

Mapfre sigortadan annem ve babam adına 2 adet poliçe yapılmış. Biri normal poliçe iken diğeri vip içerikli imiş. Bir poliçe devam ederken 2. bir poliçe nasıl yapılıyor ??Kredi kartı ekstresinde gördüğümde kendilerini arayıp iptalini istedim.

Müşteri hizmetlerinden iptalin yapılabileceği bununla ilgili mail atmamın yeterli olduğu bilgisi paylaşılırken bugün acente tarafından aranıp iptalinin mümkün olmadığı, onun yerine bitmeden check upları kullanmamızın iyi olacağı aksi takdirde boşa para ödemiş olacağımız söyleniyor.

Bu nasıl bir anlayıştır ?Önce ödeme alıyorsunuz sonra satılan hizmeti zorla kullanmak zorunda bırakılıyoruz. Hiç kullanmadığım bu poliçenin derhal iptalini talep ediyorum.

Elif 262 Okunma

Cevaplar

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi03 Mart 2013

    Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön