20 Mart 2013

Mapfre Genel Sigorta İptal Hakkımı Elimden Almak İstiyor!

Avs sigortası iptal için başvuru yaptım. iptal edilmiyor. iptal edilme şartı olarak keyfi 7 gün içerisinde iptal edilebilir veya 30 gün içinde verilen hizmetten memnun kalmazsanız iptal edilir deniliyor. yapılan sigortadan memnun kalabilmem için kullanmış olmak gerekmekte.

Poliçe ise 7 gün sonra elime geçtiği için bu hakkımda elimden alınmakta. "poliçede sigortalının tanzim tarihinden sonra 30 gün içinde iptal talebinde bulunması halinde rizikonun gerçekleşmediği durumlarda poliçe başlangıç tarihi itibariyle iptal edilir ve ödenen primler kesintisiz olarak Sigortalıya iade edilir." maddesi bulunmakta. 7 gün veya iptal nedenleri belirtilmemekte. yapılan bu davranışı hoş bulmuyorum.

Adem 69 Okunma

Cevaplar

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

  • Mapfre Sigorta Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön