13 Şubat 2013

Mapfre Genel Sigorta Haberim Olmadan Poliçe Düzenlemiş!

Ocak Ayı içerisinde Mapfre Genel Yaşam sigorta adına kredi kartımdan 108 tl kesinti yapıldı. Genel Müdürlüğü Aradığımda adıma sesli onay alınıp eşim adına avs yapıldığını söylediler. 15 Ekim 2012 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde işlem yapılmış olduğunu belirttiler. Ben o tarihte arandığımı ama onay vermediğimi söyledim ve para iademi istedim.

Beni göndermiş olduğum dilekçeden sonra iki ayrı kişi aradı ve aynı şekilde sizin onayınız sistemde görünmekte diye bilgi verdiler. İkisine de işlem onayı vermediğimi söyledim ve ses kayıtlarını dinlemeleri gerektiğini bildirdiler ve hala bana dönüş yapmadılar. Ben bu ay yaptırmamış olduğum sigorta poliçesi için 108 tl ödeme yapmak durumundayım.

Ali İhsan B. 130 Okunma

Cevaplar

  • Mapfre Genel Sigorta Müşteri Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

  • Mapfre Genel Sigorta Müşteri Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Departmanı MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön